We waren mooi op tijd op pad en dachten er 5 uur over te doen, althans dat hoopten we, de ANWB routeplanner gaf n.l. 6 1/2 uur aan. Dat kon ik me, gezien de afstand, toch niet echt voorstellen. Wel een stuk afgestoken en Sveg zuid-oost laten liggen. De binnenweg bleek net zo goed berijdbaar als de E45. Deze E45 klinkt als een snelweg, maar het is gewoon een tweebaans weg. Boven de lijn Gävle (oostkust) liggen geen snelwegen meer van vier of meer banen. Tenminste, wij hebben ze nog niet gezien. De E45 loopt ook hier voorlangs. We waren in exact vijf uur bij Berry en Henriëtte in Korskrogen! Onderweg heb ik foto's gemaakt om jullie eens een beetje te laten zien wat er zoal aan je voorbij trekt tijdens zo'n autorit. Alle foto's zijn uit de rijdende auto gemaakt, dus daarom ook niet van hoge kwaliteit, je ziet ook steeds de weerschijn van de auto erin, dit komt door het zonnige weer. Maar het gaat om het idee.
We wonen nu eenmaal in een land waar de bosbouw enorm belangrijk is. Je komt zoveel van deze wagens, met dubbele oplegger, tegen. Nog altijd ben ik bang van ze als ze tegemoet komen, dit komt ook nog wel een beetje door die bijna aanrijding in 2008. De foto's zijn veel mooier als je ze vergroot door er op te klikken. Dus als je een mooie ziet......klikklik.
Ik heb hieronder eerder op de dag ook al een bericht geplaatst. Als je hem nog niet gezien hebt, scrol even naar beneden dan, vooral als een Scandinavische markt je leuk lijkt.
4 opmerkingen:
Hoi Gonny en Peter
Zo te zien hebben jullie een prachtige rit gehad.
Wat een mooie foto`s!
Nu een mooi plaatsje zoeken voor het schilderij.
gr, Bea en Frans
He Gon, als ik dit zo zie is het toch ook nog een plezierrit geworden. Prachtig! Ik vind het altijd zo leuk als je (vooral veel) foto's plaatst. Ga zo door, want ik geniet er erg van en volgens mij nog velen met mij.
Hartelijke groetjes, ook voor Peter
van Marry
p.s. en naar die markt ga ik ook zeker.
Zo, d.m.v. de foto's ben ik toch heel eventjes met jullie meegereden en heb genoten.
Fijn dat je het 3D-schilderij van je vader nu daar hebt Gon. Wat gebeurt er nu met al die andere die hij gemaakt heeft?
Liefs van Ineke
Gonny, ik heb genoten van dit ritje, dat mag je vaker doen;)
Groetjes
Een reactie posten